pożyczka przez internet
IMIĘ
NAZWISKO
TELEFON
EMAIL
PESEL

Szybka pożyczka czy kredyt w banku? Przypuszczasz, że Twoja historia kredytowa nie pozwala na kredyt w banku? My twierdzimy że się mylisz. Po pierwsze sprawdzimy kredyty w banku, o ile w żadnym banku nie znajdziemy propozycji dla Ciebie zaproponujemy szybką pożyczkę. Do 5.000 w czasie 15 minut! Dla osób z ograniczoną zdolnością finansową. Także kredyt konsolidacyjny na spłatę spóźnionych długów bankowych.

Monthly Archives: Lipiec 2014

Jaka pozyczka pozabankowa – inecredit

Nowa pozyczka w Incredit

najlepsza pożyczka pozabankowa

INCREDIT to ekspresowa pożyczka bez zaświadczeń i formalności, która jest dostępna dla osób w wieku od 20 do 65 lat. Dostępne są kwoty od 500 do 5000 złotych. Klient ma możliwość spłaty pożyczki w czasie od 1 do 24 miesięcy.

Continue reading

INVEST-BANK S.A. zajął II miejsce w październikowym rankingu Comperia.pl na najlepszą l…

złoty pierścionki

INVEST-BANK S.A. zajął II miejsce w październikowym rankingu Comperia.pl na najlepszą lokatę internetową zakładaną bez konieczności posiadania konta w danym banku. Kryteria porównania ofert stanowiły: trzymiesięczny okres deponowania oraz wysokość lokaty – 5.000 zł.

 

Przy powyższych założeniach E-LOKATA w INVEST-BANK S.A. daje oprocentowanie 3,10%
w skali roku, co jest równoznaczne z zyskiem netto na poziomie 31,38 zł.

 

E-LOKATA to produkt adresowany do osób ceniących sobie czas i wygodę. Jej otwarcie nie wymaga wizyty w Oddziale. Wystarczy jedynie posiadać dostęp do Internetu, wypełnić formularz na stronie investbank.pl oraz dokonać przelewu środków na numer rachunku wskazany przez Bank. Minimalna kwota E-LOKATY to 1.000 zł. Odnowienie następuje automatycznie, zgodnie z deklaracją klienta.

 

E-LOKATA W INVEST-BANK S.A. to następujące korzyści:

wysokie oprocentowanie,

dogodny termin lokowania środków: od 7 dni do 12 miesięcy,

bezpieczeństwo środków gwarantowane przez BFG,

wyższy zysk w porównaniu do depozytów zakładanych w tradycyjnych Oddziałach,

po zakończeniu okresu deponowania środków na lokacie nieodnawialnej, środki przelewane są automatycznie na rachunek, z którego nastąpił wpływ
na lokatę.

Wniosek o założenie E-LOKATY jest dostępny na stronie investbank.pl.

Źródło: Invest-Bank

Złoty pierścionki

BZ WBK AIB TFI obniżyło o 50% stawkę opłaty dystrybucyjnej dla wszystkic…

tablety pc

BZ WBK AIB TFI obniżyło o 50% stawkę opłaty dystrybucyjnej dla wszystkich akcyjnych i mieszanych funduszy Arka. Z promocji skorzystają klienci, którzy złożą zlecenie nabycia jednostek przez Arkę Online – usługę zapewniającą dostęp do funduszy Arka przez Internet. Promocja będzie trwać do odwołania.

Jedną z przyczyn wprowadzenia promocji w Internecie jest sukcesywnie wzrastające znaczenie tego kanału w nabyciach funduszy. Od dwóch lat udział Internetu w sprzedaży funduszy inwestycyjnych wzrósł kilkakrotnie. „Wprowadzając tę promocję chcemy wesprzeć klientów, którzy jak pokazują dane, coraz częściej wybierają ten sposób nabywania funduszy. To bardzo wygodna możliwość zakupu funduszy i zależy nam na jej promowaniu” – mówi prezes BZ WBK AIB TFI S.A. Krzysztof Samotij.

Na redukcję stawki opłaty dystrybucyjnej wpłynęło również przekonanie zarządzających funduszami Arka o dobrym czasie do rozpoczęcia inwestycji oraz obserwowana od ponad dwóch miesięcy poprawa nastrojów inwestorów. „W ostatnich tygodniach zainteresowanie funduszami z udziałem akcji zaczęło wzrastać, co nas bardzo cieszy. Bessa przeceniła akcje wielu spółek i mimo ostatnich wzrostów ich ceny są nadal atrakcyjne. Warto wykorzystać ten czas mając wolne środki i odpowiedni horyzont inwestycyjny. Mamy nadzieję, że promocja pomoże inwestorom w podjęciu dobrych dla nich decyzji”– mówi prezes Krzysztof Samotij.

To już kolejne działania poznańskiego TFI mające zachęcić klientów do inwestycji przez Internet. Podobne promocje BZ WBK AIB TFI przeprowadza we współpracy z innymi dystrybutorami. Do końca czerwca br. obowiązuje promocja w opłacie dystrybucyjnej przy zakupie funduszy Arka przez platformę internetową Detsche Banku – db easyNET. W planach są następne.

50% redukcja w opłacie dystrybucyjnej dotyczy następujących funduszy zakupionych przez Arkę Online:
Arka BZ WBK Akcji FIO
Arka BZ WBK Zrównoważony FIO
Arka BZ WBK Stabilnego Wzrostu FIO
Arka BZ WBK Funduszy Akcji Zagranicznych
Arka BZ WBK Akcji Środkowej i Wschodniej Europy FIO
Arka BZ WBK Rozwoju Nowej Europy FIO
Arka BZ WBK Energii FIO

Promocja nie obejmuje funduszy rynku pieniężnego i dłużnych, ponieważ fundusze te są całkowicie zwolnione z opłaty dystrybucyjnej.
Źródło: BZ WBK AIB TFI

Tablety pc

O wybuchu platformy wiertniczej Deepwater Horizon w Zatoce Meksykańsk…

odzież rowerowa

O wybuchu platformy wiertniczej Deepwater Horizon w Zatoce Meksykańskiej słyszeli niemal wszyscy. Ale co konkretnie słyszeliśmy? Katastrofa ekologiczna, skażone wybrzeża USA, koncern BP… No właśnie, czy feralna platforma aby na pewno należy do koncernu BP? I kto właściwie odpowiadał za bezpieczną eksploatację urządzenia? Okazuje się, że cała sprawa nie jest wbrew pozorom taka prosta.

Zacznijmy od tego, że pechowa platforma wiertnicza wcale niekoniecznie platformą była, formalnie był to… statek. W sumie nie powinno nas to dziwić – skoro w Unii Europejskiej marchew może być owocem, to gdzieś na świecie platforma wiertnicza może być statkiem. Na przykład na Wyspach Marshalla.

 

Wyspy Marshalla to mały kraj na Oceanie Spokojnym, liczący sobie ok. 60 tys. mieszkańców (czyli tyle co Łomża lub Biała Podlaska. Ale ten niepozorny kraj ma jedną ważną cechę – na niezwykle korzystnych warunkach można tam zarejestrować spółkę lub morski statek. W tym platformę wiertniczą. Nietrudno zgadnąć, że platformę Deepwater Horizon zarejestrowano właśnie tam.

 

Rozwiązanie powyższe ma wiele zalet. Opłaty rejestracyjne nie są wygórowane, a ponadto, będąc formalnie statkiem pływającym pod banderą Wysp Marshalla, platforma wiertnicza podlega miejscowemu ustawodawstwu, także w zakresie bezpieczeństwa, podatków, prawa pracy. Łatwo się domyślić, że ustawodawstwo to specjalnie rygorystyczne nie jest, co przedsiębiorcy często i chętnie wykorzystują.

 

Wiemy już zatem, że pechową platformę Deepwater Horizon zarejestrowano na Wyspach Marshalla. A zarejestrował ją… Nie, nie koncern BP. Zrobiła to szwajcarska firma Transocean Management Ltd. Następnie BP platformę wydzierżawiło i eksploatowało. Zapewne zresztą zgodnie z prawem, z prawem Wysp Marshalla. I tak aż do dnia katastrofy.

 

Ale prawo Wysp Marshalla ma dla przedsiębiorców jeszcze jedną ważną zaletę. Przedsiębiorcy chcącemu zarejestrować tam swoją działalność oferuje niezwykły wręcz poziom dyskrecji. Dane udziałowców, dyrektorów czy członków zarządu spółki kapitałowej zarejestrowanej na Wyspach Marshalla nie są rejestrowane przez administrację państwową, nie jest to po prostu wymagane. A zatem nie są ujawniane, bo ujawniać właściwie nie ma czego. Jeśli zatem ktoś chce koniecznie odnaleźć członka zarządu zarejestrowanej tam spółki (np. w celu pociągnięcia go do odpowiedzialności, to srodze się zawiedzie. A wracając do platformy wiertniczej, to niby wiadomo, że należała ona do firmy TransOcean, ale kto właściwie tak naprawdę ją zarejestrował, ustalić nie sposób.

 

W biznesie różnie bywa, przewidzieć wszystkiego nie jesteśmy w stanie. Czasem może przytrafić nam się jakieś zdarzenie, którego się nie spodziewaliśmy, a które może poważnie zachwiać podstawami naszej działalności. Operator platformy wiertniczej Deepwater Horizon dobrze o tym wiedział. Zarejestrowanie platformy na Wyspach Marshalla było dla niego „polisą ubezpieczeniową” na przyszłość z dodatkowymi grantami w postaci prawie zerowych podatków…

 

Łukasz Tabor – radca prawny z Kancelarii Prawnej Skarbiec.Biz

Źródło: Skarbiec.biz

Odzież rowerowa

Oblicz kredyt -Kałkulator kredytowy-kredyty mieszkaniowe kalkulator

Kalkulator kredytowy


KWOTA
KREDYTU

LICZBA
RAT

kredyt przez internet

Określ wysokość raty, a będziesz wiedział, który kredyt wybrać

Samodzielnie oblicz wysokość raty Twojego zobowiązania. Podaj jego kwotę, czas spłaty, a przekonasz się, z jakim miesięcznym wydatkiem łączy się proponowany kredyt. W tej chwili możesz się zastanowić, czy Twój domowy budżet to udźwignie i czy zapożyczenie się na tę sumę na pewno jest stosownym pomysłem.

Okres wakacyjny na rynku wtórnym mieszkań w Warszawie stał pod…

ranking kredytow hipotecznych

Okres wakacyjny na rynku wtórnym mieszkań w Warszawie stał pod znakiem skrócenia czasu sprzedaży mieszkań. Średni czas sprzedaży mieszkania wyniósł 94 dni, o 11 dni mniej niż w okresie maj-czerwiec.

Komentuje Mariusz Kania, prezes zarządu Metrohouse S.A.:

 

Analizując transakcje dokonane przez naszych doradców w okresie wakacyjnym warto podkreślić, iż drugi raz z rzędu mamy do czynienia ze skróceniem czasu oczekiwania na sprzedaż mieszkania. 94 dni ekspozycji ofert na rynku to czas tylko nieznacznie dłuższy od wyniku, jaki odnotowaliśmy w IV kw. 2009 r. (93 dni. 27 proc. transakcji zostało przeprowadzonych w okresie 30 dni od zgłoszenia oferty do biura nieruchomości. To dobry wynik, mając na uwadze utrzymującą się na wysokim poziomie podaż używanych mieszka.

Czynnikiem dopingującym do zakupu mieszkania było wprowadzenie bankowej Rekomendacji T. Nie bez znaczenia jest też propozycja wyłączenia mieszkań z rynku wtórnego z rządowego wsparcia dla kredytobiorców w ramach Rodziny na Swoim. Dla osób zainteresowanych tym programem w kontekście zakupu mieszkania na rynku wtórnym, jesień z pewnością upłynie na monitorowaniu ofert sprzedaży i zawieraniu transakcji, wszakże przełom trzeciego i czwartego kwartału zwykle jest gorącym okresem sprzedażowym.

Do notowanego w marcu i kwietniu poziomu spadła natomiast średnia wartość negocjacji. Nasze obliczenia pokazują, że w wakacje w Warszawie utrzymywała się na poziomie 2,1 proc. ceny ofertowej. Wśród przeprowadzonych transakcji, 18 proc. charakteryzowało się różnicą większą niż 5 proc. ceny ofertowej. W większości przypadków były to oferty długo eksponowane na rynku, dla których obniżenie ceny było niezbędnym warunkiem zainteresowania ze strony potencjalnych klientów.

Źródło: Metrohouse

Ranking kredytow hipotecznych

Biuro Maklerskie Banku BPH w innowacyjny sposób nagradza lojalnych klientów. Każda osob…

Kredyt czy pożyczka

Biuro Maklerskie Banku BPH w innowacyjny sposób nagradza lojalnych klientów. Każda osoba, która posiada rachunek papierów wartościowych od co najmniej trzech lat i dokonuje przynajmniej jednej transakcji rocznie, automatycznie uzyska obniżenie prowizji o 0,01 punktu procentowego za każdą transakcję. Każde następne trzy lata działalności inwestycyjnej będą premiowane kolejną automatyczną zniżką o 0,01 proc. Na przykład klienci, którzy korzystają z usług Biura Maklerskiego Banku BPH od 2003 r. i co roku dokonywali przynajmniej jednej transakcji giełdowej, już teraz mogą kupować i sprzedawać akcje z prowizją 0,35 proc. Prowizja, która standardowo wynosi 0,38 proc. może być obniżona maksymalnie do 0,28 proc. Obniżka dotyczy wszystkich transakcji na rynku kasowym.

 

Dodatkowo klienci Biura Maklerskiego BPH zawierający transakcje odwrotne w ciągu jednej sesji (tzw. day trading otrzymają zwrot połowy prowizji od każdej z nich. W przypadku kontraktów terminowych standardowa prowizja od transakcji na kontrakcie na indeks WIG20 wynosi 9 zł, a jeśli klient dokona w tym samym dniu transakcji odwrotnej – zapłaci za nią prowizję w wysokości 4,5 zł. Obniżka obejmuje zarówno transakcje na rynku papierów wartościowych, jak i derywatów.

 

Aby korzystać z nowych warunków współpracy, nie trzeba podpisywać dodatkowych dokumentów czy aneksów – jest to standardowa oferta dostępna dla każdego klienta Biura Maklerskiego.

 

Zmiany w taryfie zostały wprowadzone również z myślą o nowych klientach, którzy w pierwszym roku współpracy będą zwolnieni z opłaty rocznej za prowadzenie rachunku maklerskiego, wynoszącej 50 zł. Opłaty tej standardowo nie ponoszą także posiadacze Maksymalnego Konta w Banku BPH.

 

Nowa tabela opłat została ponadto znacząco uproszczona w stosunku do obowiązującej wcześniej. – Tworząc nową taryfę opłat i prowizji z jednej strony mieliśmy na celu nagradzanie lojalnych klientów realną korzyścią finansową, z drugiej zaś – dążyliśmy do tego, aby zgodnie ze strategią fair play Banku BPH, tabela była maksymalnie przejrzysta i czytelna dla klientów -mówi Mariusz Bieńkowski, dyrektor Biura Maklerskiego Banku BPH.

 

Biuro Maklerskie Banku BPH chce ponadto promować elektroniczne kanały transakcyjne. Klienci korzystający z internetowego systemu obsługi M@klerPlus mogą m.in. bezpłatnie realizować przelewy z rachunku inwestycyjnego do innego banku (w przypadku innego niż internetowy kanału koszt takiego przelewu to 7 zł.

 

Biuro Maklerskie Banku BPH wprowadza również zmiany w regulaminie świadczenia usług maklerskich. We wszystkich oddziałach banku zostanie ujednolicony zakres obsługi, a klienci będą mogli składać dyspozycje przez telefon i internetowy system obsługi.

Źródło: Bank BPH

kredyt-net.eu

Search

Categories