pożyczka przez internet
IMIĘ
NAZWISKO
TELEFON
EMAIL
PESEL

Pozabankowa pożyczka a może kredyt w banku? Myślisz, że Twoja historia kredytowa nie pozwala na kredyt w banku? My jesteśmy prawie pewni że się mylisz. W pierwszej kolejności sprawdzimy kredyty w banku, jeżeli w żadnym banku nie odnajdziemy oferty dla Ciebie zaproponujemy pozabankową pożyczkę. Do 5.000 w czasie 5 minut! Dla kredytobiorców z obniżoną zdolnością finansową. Również kredyt konsolidacyjny na spłatę zaległych długów bankowych.

Monthly Archives: Sierpień 2014

Kredyt konsolidacyjny w Alior Banku

kalkulator kredytowy

Pożyczki konsolidacyjne cieszą się szerokim zainteresowaniem osób zadłużonych. Trudno się dziwić, po zdobyciu takiego kredytu zamiast kilku rat płacimy wyłącznie jedną, czasem nawet niższą od sumy dotychczasowych kredytów.

Alior Bank

Już nie musisz rozmyślać, w którym banku najlepiej zamienisz wszelkie swoje płatności (np. za pożyczki gotówkowe, ratalne, motoryzacyjne i karty kredytowe) – w jedną niższą ratę.

Zaręczamy, że rata kredytu konsolidacyjnego w Alior Banku będzie niższa od proponowanej przez inne banki.

Oferujemy:

  • konsolidację kredytów aż do 150 tys. zł bez zabezpieczenia
  • kredyt pasujący do Twoich możliwości (spłatę rozłożymy nawet na 10 lat)
  • pomocną gotówkę na jakikolwiek cel
  • minimum dokumentów
  • doradztwo eksperta, który pokaże propozycję w najwyższym stopniu odpowiadającą Twoim potrzebom

MASZ PEWNOŚĆ DOBREGO WYBORU!

Pożyczka konsolidacyjna

kalkulator kredytowy

Pożyczki konsolidacyjne cieszą się dużym zainteresowaniem osób zbytnio zadłużonych. Trudno się dziwić, po zdobyciu takiego zobowiązania zamiast kilku rat opłacamy wyłącznie jedną, zwykle nawet niższą od sumy dotychczasowych zobowiązań.

Alior Bank

Już nie musisz zastanawiać się, w jakim banku najkorzystniej zastąpisz wszelkie swoje płatności (np. za kredyty gotówkowe, ratalne, samochodowe i karty kredytowe) – w jedną niską ratę.

Zapewniamy, że rata kredytu konsolidacyjnego w Alior Banku będzie niższa od udzielanej przez inne banki.

Proponujemy:

  • konsolidację kredytów nawet do 150 tys. zł bez zabezpieczenia
  • kredyt dopasowany do Twoich możliwości (spłatę rozłożymy aż na 10 lat)
  • pomocną gotówkę na dowolny cel
  • minimum formalności
  • doradztwo eksperta, który zaprezentuje propozycję w najwyższym stopniu odpowiadającą Twoim potrzebom

MASZ PEŁNE PRZEKONANIE DOBREGO WYBORU!

Polskie firmy zaczynają inwestować w nowe projekty i zapewniać pracownikom bar…

kalkulator kredytowy

Polskie firmy zaczynają inwestować w nowe projekty i zapewniać pracownikom bardziej atrakcyjne wynagrodzenia. Potwierdzają to badania Antal International. Wynika z nich, że zaczynamy mieć do czynienia z rynkiem pracownika – podkreśla prezes firmy Artur Skiba.

 

Jak mówi IAR, ponad połowa specjalistów i menedżerów planuje w przeciągu najbliższych miesięcy zmienić pracę. Pracownicy mają wiele ofert, spośród których mogą wybierać najlepsze. I tak przeciętnie z informatykiem w ciągu ostatnich 12 miesięcy w sprawie zmiany pracy kontaktowano się dziewięciokrotnie, z logistykiem czy księgowym – 7-8 razy. To sprawia, że specjaliści i menedżerowie coraz pewniej czują się na rynku pracy – podkreśla Artur Skiba. Dodaje, że pracodawcy muszą się starać by zatrzymać tych najlepszych. Tym bardziej, że na naszych specjalistów i menedżerów jest zapotrzebowanie nie tylko w Polsce, ale także za granicą. W Niemczech czy we Francji jesteśmy coraz bardziej cenieni. To oznacza cor
az większe wyzwania dla firm i pracodawców w Polsce.

Zdaniem Skiby, wszystko wskazuje na to, że bezrobocie będzie spadać i w tym roku będzie niższe niż 12 procent. O niższym niż 12-procentowe bezrobociu mówi tez minister pracy Władysław Kosiniak-Kamysz.

 

W maju pracodawcy zgłosili do urzędów pracy 94 tysiące ofert zatrudnienia. To o ponad 17 tysięcy więcej niż w maju roku ubiegłego.

 

Informacyjna Agencja Radiowa (IAR Elżbieta Łukowska/to/

Kalkulator kredytu

Kalkulator -Kredyt bankowy-kredyt samochodowy forum

Dostępny na stronie http://kredyt-net.eu/kredyty-gotowkowe/ kalkulator, polega na zaawansowanym silniku procesowym i jest jednym z najlepszych instrumentów tego typu przystępnych w sieci.

Kalkulator kredytowy zapewnia konsumentowi samodzielną weryfikację posiadanej zdolności finansowej, dokonanie symulacji rat, a w rezultacie złożenie wniosku kredytowego bez potrzeby wizyty w banku. Wszystkie dodane w kalkulatorze dane mechanicznie wnoszone są do systemu kredytowego wybranego banku, który w dużym stopniu upraszcza procedurę udzielania kredytu zarówno po stronie klienta, jak i banku.

Noble Bank otrzymał najwyższą, 5-gwiazdkową ocenę w prestiżowym ratingu private banking…

Ile kosztuje kredyt

Noble Bank otrzymał najwyższą, 5-gwiazdkową ocenę w prestiżowym ratingu private banking, przygotowanym przez magazyn Forbes. To już kolejny rok z rzędu, kiedy oferta Noble Banku dla najzamożniejszych klientów została oceniona jako najwyższy rynkowy standard.

 

W zestawieniu, które z 5 gwiazdkami otwiera Noble Bank, ujętych zostało

11 banków. Na ocenę składała się szczegółowa analiza produktów oraz usług, ze szczególnym naciskiem na ofertę inwestycyjną. W uzasadnieniu noty dla Noble Banku doceniony został tegoroczny pionierski projekt – wdrożenie pierwszej na polskim rynku usługi Wealth Guard, kompleksowego zabezpieczenia majątku.

 

5 gwiazdek w ratingu Forbesa, a przede wszystkim fakt, że to już kolejny rok, kiedy otrzymujemy najwyższą ocenę, to dla nas źródło wielkiej satysfakcji. Cieszę się, że wysoko oceniona została zarówno nasza bogata oferta inwestycyjna, jak i szeroka gama usług dodanych. Mijający rok był dla Noble Banku wyjątkowy – po wprowadzeniu w 2012 roku pionierskiej oferty private banking dla firm, po raz kolejny wyprzedziliśmy rynek i jesienią wdrożyliśmy z sukcesem usługę Wealth Guard, dzięki której klienci banku mogą korzystać także z doradztwa prawnego i podatkowego – mówi Mariusz Latek, dyrektor zarządzający Obszaru Sieci Sprzedaży Noble Banku.

 

Od lat największą siłą Noble Banku są nasi Private Bankierzy i filozofia relacji z klientami – Wealth Guard, dzięki współpracy z kancelarią Domański Zakrzewski Palinka, pozwolił zaoferować Klientom dostęp także do doradztwa w sprawach związanych np. przygotowaniem sukcesji czy ochrony prywatności. W tym modelu – tak jak na rynkach, gdzie private banking ma kilkusetletnią tradycję – Bankier staje się już prawdziwym strażnikiem całego majątku Klienta i przyszłości jego najbliższych. Jesteśmy dumni, że po raz kolejny wytyczyliśmy nowy standard na polskim rynku – dodaje.

 

W uzasadnieniu 5-gwiazdkowej oceny dla Noble Banku, twórcy ratingu napisali: Noble
w 2013 roku dokonało ogromnego skoku ilościowego i jakościowego: uruchomiło cały pakiet produktów znany jako Wealth Guard, zaś kwestie planowania podatkowego czy sukcesji opracowuje we współpracy z kancelarią DZP(cyt za: magazyn Forbes, I 2014 r..

 

Rating private banking – założenia kryteriów oceny

 

Podobnie jak w pierwszej edycji ratingu, jego organizatorzy podkreślili, że Bankowości prywatnej nie da się zmierzyć tak jak oprocentowania lokat, wyników funduszy, stóp kredytów, stóp zwrotu z konkretnych strategii czy portfeli. Każdy wspomniany element wchodzi w skład oferty bankowości prywatnej, żaden z nich nie jest dominujący, lecz brak jakiegokolwiek czyni ją niepełną (cyt za: magazyn Forbes, I 2014 r.. Kryteria oceny zostały więc ułożone bardzo kompleksowo. W tegorocznej edycji pojawił się jednak element wiodący – najwięcej uwagi zdecydowano się poświęcić ofercie inwestycyjnej, przede wszystkim jej wachlarzowi oraz poziomowi zindywidualizowania. Istotne był zarówno zakres oferty, jak też doświadczenia klientów bankowości prywatnej, które twórcy ratingu zbierali sukcesywnie przez cały rok.

 

Badaniem objęto 11 banków. W wysłanych do nich kwestionariuszach pytano m.in. od kiedy bank świadczy usługi private banking, o istnienie osobnych placówek private banking, ich liczbę, lokalizację, liczbę doradców, liczbę klientów pod opieką doradcy. Ważnym kryterium oceny były informacje nt. wachlarza usług, które bank może świadczyć w ramach własnej struktury – sprawdzano, czy bank posiada wewnątrz struktury biuro maklerskie, TFI, spółkę doradztwa podatkowego, doradztwo w zakresie nieruchomości, spółkę concierge. Pytano także o liczbę portfeli modelowych, standardowych profili ryzyka, liczbę funduszy, do których mają dostęp klienci, a także usługi takie jak oferta

Jak wynika z danych zebranych przez portal rynekpracy.pl, ponad trzy czwarte osób plan…

kredyt online

 Jak wynika z danych zebranych przez portal rynekpracy.pl, ponad trzy czwarte osób planuje podnosić swoje kwalikacje zawodowe w najbliższym roku.

Jak wynika z sond przeprowadzonych przez portal rynekpracy.pl w 2012 i 2013 roku odpowiednio 70% i 83% badanych planowało w ciągu najbliższych 12 miesięcy podwyższać swoje kwalikacje zawodowe poprzez kursy, szkolenia, studia podyplomowe, doktoranckie itp. W analizowanym okresie nastąpił wzrost deklaracji odnośnie chęci dokształcania o 13 punktów procentowych. W 2013 roku jedynie 13% respondentów nie planowało rozwijania swoich kwalikacji zawodowych w ciągu najbliższego roku, zaś 5% ankietowanych nie potrafiło jednoznacznie odpowiedzieć na zadane pytanie.

 

Odsetek osób planujących w ciągu najbliższych 12 miesięcy podwyższać swoje kwalikacje zawodowe poprzez kursy, szkolenia, studia podyplomowe, doktoranckie itp. w latach 2012-2013

 

Opracowanie Sedlak & Sedlak na podstawie sond przeprowadzonych przez rynekpracy.pl

w 2012 (N=392 i 2013 roku (N=176

- Jak pokazują wyniki Diagnozy Społecznej z 2013 roku, proces dokształcania nie dotyczy wszystkich w jednakowym stopniu. Stopień aktywności związanej z podnoszeniem kwalikacji zawodowych zależy od takich czynników, jak wiek, poziom wykształcenia i miejsce zamieszkania. Aktywność edukacyjną podejmują przede wszystkim osoby młode w wieku 25-34 lat, z wyższym wykształceniem, zamieszkujące duże miasta. Częściej podnoszą swoje kwalikacje kobiety niż mężczyźni – dodaje Diana Turek, specjalista ds. rynku pracy z Sedlak & Sedlak.

Ile powinieneś zarabiać? Weź udział w Ogólnopolskim Badaniu Wynagrodzeń i porównaj swoje zarobki z innymi.

 

Redakcja rynekpracy.pl

Produkty – Ebankier

Biuro Maklerskie Banku BGŻ rozszerza portfel  produktów inwestycyjnych o BGŻ Specjalist…

Kredyty ogłoszenia

Biuro Maklerskie Banku BGŻ rozszerza portfel  produktów inwestycyjnych o BGŻ Specjalistyczny Fundusz Inwestycyjny Otwarty (BGŻ SFIO. Fundusz w formule „white label” został utworzony we współpracy z Ipopema TFI. Na podstawie umowy o doradztwo inwestycyjne Biuro Maklerskie Banku BGŻ będzie tworzyło modelowe portfele funduszu, które będą wykorzystywane w procesie zarządzania aktywami zgromadzonymi przez BGŻ SFIO.

- W ofercie dostępnej dla klientów znajdą się cztery subfundusze wchodzące w skład BGŻ SFIO, zróżnicowane  pod względem poziomu ryzyka inwestycyjnego i oczekiwanej stopy zwrotu: konserwatywny, stabilny, zrównoważony i dynamiczny – powiedział Daniel Ścigała dyrektor Biura Maklerskiego Banku BGŻ.

Każdy subfundusz będzie inwestował  w jednostki uczestnictwa starannie wyselekcjonowanych funduszy inwestycyjnych dostępnych na polskim rynku. Filozofia zarządzania funduszem oparta jest na dwóch filarach: dopasowanie składu portfela inwestycyjnego danego subfunduszu do aktualnej i prognozowanej sytuacji gospodarczej oraz wybór najlepiej zarządzanych funduszy inwestycyjnych w oparciu o autorski model oceny.

W procesie inwestycyjnym Biuro Maklerskie Banku BGŻ korzysta z wiedzy i doświadczenia Banku BGŻ, szczególnie w zakresie analiz makroekonomicznych i oceny perspektyw rynku obligacji. Jedną z podstawowych zalet inwestycji w BGŻ SFIO jest dywersyfikacja portfela funduszy inwestycyjnych w ramach jednego produktu. – Zarówno nowi, jak i obecni klienci Banku BGŻ mogą wejść w łatwy sposób w świat profesjonalnego inwestowania i zwiększyć swoje zyski– podkreśla Tomasz Zyśko dyrektor zarządzający ds. sprzedaży w Banku BGŻ.

Model zarządzania subfunduszami, które znajdują się pod wspólnym parasolem jest dopasowany do indywidualnych potrzeb oraz poziomu ryzyka akceptowalnego przez klienta. –  Monitorujemy rynek, skład portfela dostosowujemy do warunków rynkowych i fazy cyklu gospodarczego w oparciu o sprawdzone metody wypracowane przez naszych specjalistów i ekspertów. Najlepsze fundusze wielu TFI gromadzimy w jednym produkcie, który pozwoli naszym klientom  osiągać bardziej stabilne i przewidywalne zyski – dodał Daniel Ścigała.

Wynagrodzenie za zarządzanie zostało ustalone na atrakcyjnych poziomach. W przypadku subfunduszu o najwyższym poziomie ryzyka BGŻ Subfundusz Dynamiczny wyniesie ono maksymalnie 0,9 proc. w skali roku (średnia dla funduszy akcji to 3,5 proc., a w subfunduszu najbardziej bezpiecznym – BGŻ Subfundusz Konserwatywny – maksymalnie 0,4 proc. w skali roku (średnia dla funduszy bezpiecznych to 1,2 proc.. Oferta będzie dostępna zarówno w oddziałach Banku BGŻ, jak i w internetowym BGŻOptima. Do 31 sierpnia 2014 będzie trwała promocja zwalniająca klientów z opłaty manipulacyjnej za nabycie jednostek uczestnictwa wszystkich subfunduszy BGŻ SFIO. Kwota wystarczająca do rozpoczęcia inwestowania w fundusz wynosi 100 zł.

Ipopema TFI specjalizuje się w zarządzaniu portfelami na zlecenie zewnętrznych podmiotów. Obecnie zarządza ponad 20 mld PLN aktywów zgromadzonymi w 83 funduszach inwestycyjnych.

Źródło: Bank BGŻ

Kredyty ogłoszenia

Search

Categories