pożyczka przez internet
IMIĘ
NAZWISKO
TELEFON
EMAIL
PESEL

Pożyczka w firmie pozabankowej a może kredyt w banku? Sądzisz, że Twoja historia finansowa nie pozwala na kredyt w banku? My myślimy że się mylisz. Najpierw sprawdzimy kredyty w banku, jeżeli w żadnym banku nie odnajdziemy oferty dla Ciebie zaproponujemy pożyczkę pozabankową. Do 5.000 w ciągu 10 minut! Dla kredytobiorców z ograniczoną zdolnością finansową. Także kredyt konsolidacyjny na spłatę spóźnionych zobowiązań.

Monthly Archives: Grudzień 2014

Kredyt parabankowy – Chwilówki online na dowód-online pożyczka

Kredyt pozabankowy, a faktycznie – pożyczka parabankowa – to metoda uzyskania pieniędzy dla osób, które nie mogą albo nie chcą przechodzić formalności połączonych z zaciaganiem kredytu w banku.

Na czym to polega?

Kredyt parabankowy nie jest tak naprawdę kredytem – udzielac kredytów moga jedynie banki, które podlegają odpowiedniej kontroli finansowej np. w sprawie kosztów.


Kredyt poza bankowy – porównaj oferty: pożyczka pozabankowa


Róznice kredyt a pożyczka

Pomiędzy elementami umową kredytu i pożyczki zachodzą pewne różnice. Pierwszą główną jest wzór umowy. Umowa pożyczki ogólnie może być zawarta w postaci dowolnej. Co prawda zgodnie z art. 720 ust. 2 Kodeksu cywilnego w wypadku umów o wartości przekraczającej 500 zł powinna być określona pismem, co jednak wcale nie oznacza, że niedotrzymanie tego wymogu będzie powodowało nieważność umowy.

Z kolei umowa kredytu, zgodnie z art. 69 ust. 2 Prawa bankowego powinna być ona utworzona na piśmie i ująć m.in. strony umowy; cel dla którego udostępniono kredytu; reguły i czas spłaty; wielkość oprocentowania; stopień prowizji.

Mariusz Grendowicz dołączył do grona członków rad nadzorczych…

szukam pożyczki

Mariusz Grendowicz dołączył do grona członków rad nadzorczych Aviva Towarzystwa Ubezpieczeń na Życie SA i Aviva Towarzystwa Ubezpieczeń Ogólnych SA.

W latach 2008-2010 Mariusz Grendowicz był prezesem BRE Banku, a wcześniej w latach 2001-2006, jako wiceprezes Banku BPH, odpowiadał za bankowość korporacyjną.

W swojej bogatej karierze bankowej był również prezesem i wiceprezesem ABN Amro w Polsce (1997-2001, wiceprezesem ING Banku na Węgrzech (1995-1997 oraz kierował pionem structured finance i rynków kapitałowych w ING Banku w Warszawie (1992-1995. W latach 1983-1992 pracował w bankach w Londynie, m. in. w Australia and New Zealand Banking Group oraz w Citibanku.

Jest absolwentem Uniwersytetu Gdańskiego i The Chartered Institute of Bankers w Londynie.

-Bardzo się cieszę, że Mariusz Grendowicz zgodził się dołączyć do grona członków naszej rady nadzorczej. Zamierzamy wykorzystać jego bogate doświadczenie w branży usług finansowych, by wzmocnić pozycję Avivy na polskim rynku – powiedział Adam Uszpolewicz, przewodniczący rady nadzorczej Aviva TUnŻ i Aviva TUO.

Źródło: Aviva

Praca dla studentów

Coraz więcej banków spółdzielczych wprowadza usługi zasilenia telefonów komórkowych. Ju…

szybki kredyt gotówkowy

Coraz więcej banków spółdzielczych wprowadza usługi zasilenia telefonów komórkowych. Już w 200 bankach spółdzielczych współpracujących z sopocką spółką Blue Media można doładować telefon na kartę. Część banków umożliwia również klientom realizację ekspresowych przelewów w Systemie Płatności BlueCash. Szybki przelew można aktualnie wysłać do 49 banków (w tym do 20 banków komercyjnych.

Bank spółdzielczy jest mało nowoczesny, a jego oferta nie jest dostosowana do potrzeb młodszych klientów – taki stereotyp utrwalił się w świadomości wielu klientów. Mało kto jednak wie, że często to banki spółdzielcze są pionierami we wprowadzaniu nowych technologii. Przykładem mogą być choćby biometryczne bankomaty, które polski bank spółdzielczy wprowadził jako pierwszy nie tylko w Polsce, ale w Europie, czy płatności mobilne.

 

Banki spółdzielcze rozwijają także ofertę usług ułatwiających realizację płatności oraz komunikację z bankiem. Mowa tutaj np. o przelewach ekspresowych, dwukierunkowej komunikacji SMS czy doładowaniach telefonów komórkowych – usługach dostarczanych bankom przez sopocką spółkę Blue Media. W maju liczba banków spółdzielczych współpracujących z Blue Media przekroczyła 200. Najwięcej z nich korzysta z usługi doładowań telefonów. Sopocka spółka wciąż pracuje nad poszerzaniem wachlarza usług skierowanych do banków spółdzielczych i ich klientów. W najbliższym czasie pierwsze banki spółdzielcze umożliwią doładowanie licznika energetycznego z poziomu bankowości elektronicznej. Coraz więcej banków spółdzielczych wdraża też System Płatności BlueCash, umożliwiający realizację przelewów w czasie rzeczywistym. Wśród klientów są zarówno duże banki posiadające kilkadziesiąt placówek, np. Podkarpacki Bank Spółdzielczy, jak i mniejsze jednostki działające lokalnie.

 

Klienci banków, które udostępniły usługę doładowań, mogą zasilić telefon bezpośrednio, korzystając z e-bankowości. Wystarczy wybrać jednego z 11 operatorów – zarówno tradycyjnej sieci komórkowej jak i sieci VoIP – dostępnych na liście, podać wartość doładowania i je opłacić. Zasilenie telefonu na kartę realizowane jest średnio w 3 sekundy od momentu zaksięgowania płatności na koncie Blue Media. Za doładowania banki nie pobierają żadnych prowizji.

 

Do największych banków spółdzielczych, oferujących swoim klientom natychmiastowe doładowania telefonów, należą: Podkarpacki Bank Spółdzielczy (96 oddziałów w całej Polsce, Spółdzielczy Bank Rzemiosła i Rolnictwa w Wołominie, Bank Spółdzielczy we Wschowie, Krakowski Bank Spółdzielczy, GBS Barlinek, SGB24 – Spółdzielcza Grupa Bankowa oraz Bank Spółdzielczy w Brodnicy.

Jak znaleźć tani kredyt?

Cinkciarz.pl przekroczył granicę 100 tysięcy opinii uzyskanych w serwisie Opineo.pl. To…

szybki kredyt gotówkowy

Cinkciarz.pl przekroczył granicę 100 tysięcy opinii uzyskanych w serwisie Opineo.pl. To pierwszy kantor online, który osiągnął taki wynik. I jedna z niewielu firm e-commerce, która zdobyła tak ogromne zaufanie internautów.

- Opineo.pl to jeden z najpopularniejszych w Polsce serwisów, za pośrednictwem, którego użytkownicy mogą oceniać e-sklepy i firmy prowadzące działalność w sieci. Ponad 100 tys. opinii, z których niemal 100% wszystkich zebranych głosów stanowią te pozytywne, to sukces, który jest efektem troski o klienta i chęci ciągłego doskonalenia usług serwisu – podkreśla Kamil Sahaj, Marketing Manager Cinkciarz.pl.

Cinkciarz.pl w serwisie Opineo.pl zadebiutował pod koniec 2012 roku. W ciągu kilkunastu miesięcy, kantor uzyskał najważniejsze certyfikaty Opineo.pl: „Słucham swoich klientów” i „Jakość usług Q”.

Wynik uzyskany przez Cinkciarz.pl to ewenement na polskim rynku e-commerce. Niewiele firm może poszczycić się podobnym osiągnięciem, zarówno pod względem liczby głosów, pozytywnych opinii, jak i czasu, w jakim je uzyskano. INFORMACJE O MARCE
Cinkciarz.pl to serwis wymiany walut on-line dla osób indywidualnych, przedsiębiorców, podróżujących oraz spłacających kredyty hipoteczne. W ramach serwisu dostępne są kategorie usług: wymiana walut on-line (dostępna w trzech systemach transakcyjnych oraz karty walutowe. Jako jedyny serwis wymiany walut on-line Cinkciarz.pl oferuje najkorzystniejsze kursy aż 25 walut. Transakcje można zawierać 24h na dobę, 7 dni w tygodniu i realizować je za pomocą przelewów internetowych z dowolnego banku. Jako pierwszy kantor w Polsce Cinkciarz.pl, został włączony do organizacji SWIFT, gwarantując tym samym najwyższej jakości zabezpieczenia transakcji, które z powodzeniem stosują banki oraz instytucje finansowe.

 

Cinkciarz.pl znajduje się również w gronie dostawców danych oraz analiz rynkowych na platformie Bloomberga. Ponadto w rankingu Bloomberg Rankings, Cinkciarz zajął I miejsce na świecie wg kryterium skuteczności prognozy na parze walutowej EUR/PLN w czterech kolejnych kwartałach 2013 r.

Szybkie kredyty?

Pomogą na drodze

Widząc zatłoczone samochodami ulice dużych miast i korki zaczynające się w godzinach szczytu możemy sobie jedynie wyobrazić ogromną ilość użytkowanych aut.
Właściciele samochodów potrafią sobie samodzielnie poradzić z małymi usterkami, jednak poważnymi naprawami powinny zająć się wyspecjalizowane w tej branży przedsiębiorstwa.

Szyld z tekstem Auto pomoc i danymi kontaktowymi to częsty widok na trasach, jako że firm tego typu jest niezmiernie wiele. W miarę możliwości naprawią one auto od razu na miejscu, podładują akumulator lub pomogą wejść do wnętrza auta w razie awarii zamków.

Sklep Motoryzacyjny

W przypadku większych wypadków jakakolwiek pomoc drogowa może wykorzystać ciężki sprzęt, ma możliwość przetransportować popsuty wóz do warsztatu, a dodatkowo przeprowadzić naprawę. Można liczyć także na opcję pojazdu zastępczego, jeżeli zajdzie taka konieczność. Pomoc drogowa to dzisiaj całościowa obsługa klienta, więc dostrzegając po drodze hasło Holowanie, można być prawie przekonanym, iż oprócz holowania firma taka zajmie się też zgłaszaniem szkody po wypadku czy zepsutym kluczykiem, jaki pozostanie w stacyjce.

Eurobank z sukcesem zakończył projekt wdrożenia bankowości mobilnej na telefony i tablety…

darmowe ogłoszenia
Eurobank z sukcesem zakończył projekt wdrożenia bankowości mobilnej na telefony i tablety z systemem iOS i Android. Nowa aplikacja – eurobank mobile, prócz użytecznej funkcjonalności, posiada również niestandardowe rozwiązania.

 

Intuicyjna nawigacja – szybkie działanie

 

Dzięki eurobank mobile klient może zarządzać swoim kontem i wykonywać najważniejszych operacje o każdej porze dnia i w dowolnym miejscu, bez względu na kraj i warunki, w których aktualnie przebywa – wystarczy dostęp do Internetu. Aplikację wyróżnia prosta i czysta grafika oraz użyteczna i intuicyjna nawigacja. Naszym założeniem była prostota i minimalizm interfejsu. Z konta w telefonie korzysta się w różnych sytuacjach, często w pośpiechu, w podróży, w środkach komunikacji miejskiej, dlatego niezbędna jest wygoda i użyteczność. Chcieliśmy, aby klient szybko i intuicyjnie poruszał się po aplikacji – mówi Wojciech Mikołajczyk, Product Manager Euro Bank S.A.

 

eurobank zawsze pod ręką

 

Aplikacja udostępnia szeroki zakres funkcjonalności. Klient może sprawdzić stan konta i rachunku oszczędnościowego, wykonać przelewy dowolne i zdefiniowane, a także łatwo wysłać swój numer konta w treści emaila bądź smsa – do osób znajdujących się na liście kontaktów w jego książce telefonicznej/skrzynce mailowej. W przypadku posiadania kredytów gotówkowych lub ratalnych przez klienta, aplikacja wyświetla aktualny harmonogram spłaty rat, co może być przydatne przy terminowym spłacaniu zobowiązań. Klient widzi również informacje o swoich kartach debetowych i kredytowych, może również założyć lokatę (z pomocą kalkulatora oprocentowania lub rachunek oszczędnościowy. Aplikacja pozwala na szybki kontakt z bankiem, zastrzeżenie karty lub dowodu osobistego, doładowanie dowolnego numeru telefonu, znalezienie najbliższej placówki, bankomatu lub wpłatomatu eurobanku, a nawet wyświetlenie profilu banku w wybranym portalu społecznościowym.

 

Nietypowe rozwiązania

 

Historia operacji na rachunkach przedstawiona jest za pomocą osi czasu. To rozwiązanie w łatwy sposób wizualizuje klientowi stan jego konta oraz etapy poszczególnych transakcji. Każdą z nich można dodatkowo rozwinąć w celu poznania szczegółów operacji. Kwoty są ułożone chronologiczne i oznaczone kolorami, odpowiadają im również poszczególne strony osi.

 

Dodatkowo na telefony z systemem Android przygotowany został wskaźnik salda w formie wigdeta. Umożliwia on łatwy i szybki dostęp do informacji o posiadanych środkach na wybranym rachunku bez konieczności logowania się do aplikacji. Może to być forma graficzna lub kwotowa. Unikalnym rozwiązaniem jest możliwość podglądu dodatkowo kwot 3 ostatnich transakcji na wybranym koncie.

 

Bezpieczeństwo

 

W trakcie aktywacji aplikacji klient podaje swój identyfikator do usługi bankowości elektronicznej eurobanku oraz kod aktywacyjny do TokenaGSM, który można uzyskać w placówce banku lub za pośrednictwem bankowości telefonicznej. Następnie klient definiuje kod PIN (od 4 do 8 cyfr, który jest wykorzystywany do odblokowania TokenaGSM.

 

Aplikacja jest zintegrowana z TokenemGSM, którego wskazania są wykorzystywane do logowania i autoryzacji operacji, co zapewnia najwyższy poziom bezpieczeństwa. Wskazania są generowane w tle i za każdym razem weryfikowane przez bank. Jeżeli kod wygenerowany przez TokenGSM jest nieprawidłowy, zalogowanie się lub autoryzacja operacji nie jest możliwa. Po trzech z rzędu błędnych próbach logowania lub autoryzacji dostęp do aplikacji eurobank mobile i serwisu eurobank online zostanie zablokowany.

Kod PIN i wskazanie tokenaGSM znajdują się w pamięci urządzenia tylko na czas logowania lub autoryzacji transakcji, dlatego podanie kodu PIN jest wymagane przy takich operacjach jak na przykład wykonywanie przelewów.

 

Integracja z TokenemGSM to innowacyjne rozwiązanie. Bezpieczne i wygodne – nie ma potrzeby ręcznego przepisywania kodów wygenerowanych przez TokenGSM, jak w przypadku kodów SMS, nie trzeba więc wychodzić z aplikacji, aby zatwierdzić np. przelew.

Bezpieczeństwo korzystania z aplikacji mobilnej zwiększają ponadto osobne limity: limit pojedynczej transakcji i limit dzienny. Limity te dotyczą transakcji obciążających konto, czyli przelewów. Ponadto są one niezależne od limitów operacji w serwisie eurobank online.

 

Kampania

 

Kampania promująca konta osobiste i ich nowe funkcjonalności: przelewy ekspresowe i bankowość mobilną rozpoczyna się 19.08.2013 i potrwa do 29.09.2013. Obejmuje spoty w stacjach telewizyjnych, a także reklamę w kinach i w Internecie. Promocyjne plakaty i ulotki będzie można również zobaczyć we wszystkich oddziałach eurobanku oraz na ich witrynach. W pierwszej kolejności pojawią się spoty TV dotyczące przelewów ekspresowych, a 2 tygodnie później bankowości mobilnej eurobanku.

 

Jak uzyskać eurobank mobile

 

Wymogiem pełnego korzystania z aplikacji jest posiadanie w eurobanku konta z dostępem przez Internet oraz tokenaGSM. Aplikację, w zależności od posiadanego urządzenia (system Android lub iOS, można pobrać ze sklepu Google Play lub AppStore. Następnie należy udać się do placówki eurobanku lub skontaktować się telefonicznie z bankiem, aby uzyskać kod aktywacyjny. Aplikacja jest zintegrowana z TokenemGSM, co oznacza, że służy on jednocześnie do logowania do serwisu eurobank online.

 

Aplikacja została przygotowana we współpracy z firmami Mobter Sp. z o.o. i Wheel Systems Sp. z o.o..

 

Szczegóły oferty, w tym Regulamin świadczenia Usług Bankowości Elektronicznej oraz Instrukcja obsługi bankowości elektronicznej są dostępne w placówkach banku oraz na stronie www.eurobank.pl.

Źródło: Euro Bank

Gdzie najłatwiej dostać kredyt?

FM Bank PBP S.A. podpisał umowę z Bankiem Gospodarstwa Krajowego, która rozszerza gwarancj…

darmowe ogłoszenia
FM Bank PBP S.A. podpisał umowę z Bankiem Gospodarstwa Krajowego, która rozszerza gwarancje de minimis na kredyty inwestycyjne.

- Dla naszych klientów to bardzo dobra wiadomość. Do tej pory gwarancje de minimis obejmowały jedynie kredyty na działalność bieżącą, a nie na rozwój firm. Przedsiębiorcy już czują odwilż w gospodarce i chętniej decyduję się na inwestycje. Nie boją się ryzyka. Gwarancje na kredyty inwestycyjne sprawiają, że dostęp finansowanie będzie dla nich łatwiejszy i tańszy, co z pewnością jeszcze zwiększy ich popyt na kredyt i pozytywnie wpłynie na wzrost gospodarczy – mówi Wojciech Papierak, wiceprezes FM Banku PBP S.A.

Kwota gwarancji, zarówno dla kredytów na działalność bieżącą, jak i inwestycyjnych, nie może być wyższa niż 60 proc. wartości udzielonego kredytu, nie może też przekraczać 3,5 mln zł. Okres gwarancji to 27 miesięcy dla kredytów obrotowych i do 99 miesięcy dla kredytów inwestycyjnych.

FM Bank PBP S.A., od momentu wprowadzenia tego zabezpieczenia do swojej oferty, czyli od 15 lipca 2013 r., udzielił 724 mikro i małym przedsiębiorcom kredytów zabezpieczonych gwarancjami de minimis na kwotę 35 mln zł.

PLD, czyli Portfelowa Linia Gwarancyjna de minimis, to rządowy projekt wspierający mikro i małe przedsiębiorstwa. Gwarancji udziela państwowy Bank Gospodarstwa Krajowego.

FM Bank PBP oferuje przedsiębiorcom także kredyty z poręczeniem JEREMIE oraz z poręczeniem Europejskiego Funduszu Inwestycyjnego (EIF. Bank podpisał umowy ze pięcioma województwami, które zdecydowały się wprowadzić program JEREMIE (mazowieckie, dolnośląskie, łódzkie, pomorskie i zachodniopomorskie.

Źródło: FM Bank PBP

Więcej przeczytasz na blogu

Pożyczka – Chwilówki współpraca-pożyczka szybka online

Top listy szybkich pożyczek ustalane są pod względem różnych danych. Głównie ceni się opinie dotychczasowych pożyczkobiorców.

Szczególnie usatysfakcjonowani są pożyczkobiorcy, którzy mogli skorzystać z pierwszej darmowej chwilówki. Ważne okazuje się niewysokie oprocentowanie pożyczki przez parabank. Klienci cenią sobie wygodę i szybkość wpływu gotówki na rachunek bankowy.

Liczy się też ilość pożyczonych pieniędzy. i tempo spłaty pieniędzy. Trzeba rozważyć różnego rodzaju wyjątkowe okazje a także opcje zwrotu pożyczki.

Chwilówka online


Chwilówka kraków


Ekspresową chwilówkę na czas czterech tygodni może wziąć właściwie każdy. Konsultaci instytucji finansowych nie wymagają spełniania licznych formalności.

Zazwyczaj wymaga się ukończenie 18 roku życia, a w praktyce okazanie dowodu osobistego. Nie jest konieczne przynoszenie ze sobą jakichkolwiek zaświadczeń z pracy.

Niestety nie można wziąć dużą pożyczkę przy powyżej określonym terminie zwrotu gotówki. Także kłopotliwe jest oprocentowanie zastrzyku gotówki, ponieważ może dojść do wysokości około kilkunastu procent.

eurobank wychodzi naprzeciw oczekiwaniom e-konsumentów, udostępniając darmowe WiFi w 10…

Tania pożyczka

eurobank wychodzi naprzeciw oczekiwaniom e-konsumentów, udostępniając darmowe WiFi w 100 placówkach i wdrażając kolejny kanał komunikacji z klientami poprzez profil na portalu Facebook.com.

Rozwój bankowości elektronicznej, a także koncentracja na zwiększeniu satysfakcji klientów we wszystkich aspektach obsługi to tylko niektóre cele, które konsekwentnie realizuje eurobank po zakończeniu transformacji w bank detaliczny.

 

Surfowanie przy kawie

Darmowe WiFi jest obecnie dostępne w 100 wybranych placówkach w całej Polsce. Bank zapowiada rozszerzenie projektu o kolejne placówki. Usługa jest bezpłatna i dostępna dla wszystkich odwiedzających te placówki. To rozwiązanie adresowane w szczególności do użytkowników urządzeń mobilnych. Dodatkowo korzystający z hotspotów będą mogli napić się kawy. Dostawcą kompleksowego rozwiązania WIFI dla banku jest Netia.

 

Klient e-smart

e-obsługa to możliwość kontaktu z bankiem za pośrednictwem dedykowanej aplikacji na profilu eurobanku na Facebooku. Użytkownik znajdzie w niej odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania, może podzielić się opinią czy uzyskać informacje, korzystając z chata online.

 

- e-obsługa to kolejny krok w realizacji naszej strategii komunikacji w social media. Za pośrednictwem tej aplikacji internauta może nie tylko dowiedzieć się więcej o naszej ofercie, ale także podzielić się swoim pomysłem na rozwój produktów i usług banku lub opinią – a ta jest dla nas szczególnie ważna -podkreśla Magdalena Suchanek, dyrektor zarządzający w eurobanku – Tym samym profil banku w mediach społecznościowych pozwala nam nabudowanie otwartych relacji z klientami i dostosowanie kanału komunikacji do ich oczekiwań - dodaje.

 

Aplikacja e-obsługa dostępna na profilu eurobanku na Facebooku.

Lista placówek objętych usługą

Regulamin Netia WiFi Internet

 

Dostawcą Usługi WiFi jest Netia S.A.. Usługa WiFi jest dostępna w wybranych placówkach Euro Banku S.A. Lista placówek oraz Regulamin Netia WiFi Internet – Warunki Korzystania z Usługi dostępne są w placówkach Euro Banku S.A. i na stronie logowania do Usługi WiFi.

Źródło: Euro Bank

Kredyt Samochodowy Porównanie

Zakopane czeka – Helios zakopane-wakacje w górach zakopane

Jest najbardziej popularnym miastem górskim, a na jego obszarze ciekawych czeka dość sporo. Zakopane to fantastyczne miejsce na urlop w Tatrach. Tu każdy piechur może znaleźć dla siebie bardzo dużo możliwości wypoczynku.

Skąd się bierze ogromna popularność tego miasta?

Zakopane to w pierwszej kolejności doskonałe zagospodarowanie. Noclegi proponowane są tu w licznych gospodarstwach agroturystycznych. W takich domach noclegi są najtańsze. Miłośnikom luksusu zaleca się noclegi w komfortowych hotelach.

Tak zróżnicowana oferta sprawia, że każdy znajdzie taką ofertę, która spełni maksymalnie jego wymagania. A jak można wypoczywać w tak atrakcyjnym mieście, jakim jest Zakopane? Możliwości jest sporo. Ci, którzy znaleźli noclegi w tym mieście mogą organizować wspaniałe wycieczki w góry.

Wspaniałym sposobem spędzania czasu wolnego będą także spacery po kurorcie. Zakopane to bardzo dużo wspaniałych przykładów góralskiego budownictwa.

Drewniane wille zadziwiają swą niezwykłą formą oraz rewelacyjnym otoczeniem. Turyści mogą też zobaczyć ciekawe wystawy muzealne.


Sprawdź:
Pożyczki Gotówkowe – bez formalności, absolutnie przez internet, szybka decyzja.


Najbardziej popularną atrakcją tego typu jest wyjątkowo cenione przez turystów Muzeum Tatrzańskie. Ci, których interesuje architektura zakopiańska, koniecznie powinni zwiedzić Muzeum Stylu Zakopiańskiego. Te placówki muzealne stały się najważniejszymi atrakcjami na terenie miasta.

Korzystając z pobytu w stolicy Podhala koniecznie trzeba wybrać się do bardzo interesującego obiektu, jakim jest utrzymana w góralskim stylu kapliczka na Jaszczurówce. Noclegi w Zakopanem to także wyjątkowa możliwość wybrania się na Gubałówkę. Zakopane jest także ważnym ośrodkiem narciarskim.

Na narty przyjeżdżają tu tysiące gości, a bardzo dobre warunki pobytu są dla nich sporą zachętę. Zakopane to ośrodek turystyczny, na terenie którego narciarze z pewnością nudzić się nie będą.

Search

Categories