pożyczka przez internet
IMIĘ
NAZWISKO
TELEFON
EMAIL
PESEL

Pożyczka w firmie pozabankowej a może kredyt w banku? Zakładasz, że Twoja historia finansowa nie pozwala na kredyt w banku? My twierdzimy że się mylisz. W pierwszej kolejności sprawdzimy kredyty w banku, jeżeli w żadnym banku nie znajdziemy propozycji dla Ciebie zaproponujemy pozabankową pożyczkę. Do 5.000 w ciągu 10 minut! Dla osób z ograniczoną zdolnością finansową. Także kredyt konsolidacyjny na spłatę spóźnionych długów bankowych.

Monthly Archives: Kwiecień 2015

Pożyczka Konto w pko-alior bank kredyt hipoteczny kalkulator

W Alior Banku zgrupowaliśmy najlepsze cechy pożyczki w jednej ofercie, abyś miał pełne przekonanie, że pożyczasz najtaniej. Dostaniesz pożyczkę z oprocentowaniem jedynie 5%, a do tego gwarancję najniższej raty przez całkowity czas spłaty!

Oprócz tego:

  • oddamy Ci całkowite odsetki, jeśli spłacisz pożyczkę w ciągu pół roku,
  • pieniądze wypłacimy w 1 dzień.

Tak prosto jeszcze nie było!

Nawet jeżeli nie jesteś naszym Użytkownikiem, pożyczkę uzyskasz równie łatwo jak w swoim banku:

  • wystarczy wyciąg z Twojego konta,
  • do 3700 zł dostaniesz na podstawie oświadczenia o dochodach,
  • bez dodatkowych warunków – nie musisz zakładać konta w Alior Banku ani kupić ubezpieczenia.

Jak skorzystać z „gwarancji najniższej raty”?

Jeżeli przed skorzystaniem z naszej pożyczki albo w dowolnym momencie jej trwania inny bank zaproponuje Ci mniejszą ratę, my przebijemy jego propozycję i zagwarantujemy Ci korzystniejsze warunki. Uzyskasz niższą ratę przy takich samych: kwocie i okresie pożyczki.

Aby Alior Bank zaproponował Ci ratę mniejszą niż w innym banku, wystarczy, że przedstawisz formularz informacyjny z tego banku, potwierdzający warunki wnioskowanej pożyczki.

Zobacz szczegóły najlepszej pożyczki

Pożyczka Alior bank katowice-alior bank co to za bank

W Alior Banku połączyliśmy najlepsze cechy pożyczki w jednej ofercie, żebyś miał pełne przekonanie, że pożyczasz najtaniej. Otrzymasz pożyczkę z oprocentowaniem jedynie 5%, a do tego gwarancję najniższej raty przez całkowity okres spłaty!

Dodatkowo:

  • zwrócimy Ci całkowite odsetki, jeśli spłacisz pożyczkę w ciągu 6 miesięcy,
  • pieniądze wypłacimy nawet w 1 dzień.

Tak prosto do tej pory nie było!

Nawet jeśli nie jesteś naszym Klientem, pożyczkę uzyskasz równie łatwo jak w swoim banku:

  • wystarczy wyciąg z Twojego konta,
  • do 3700 zł dostaniesz na podstawie oświadczenia o dochodach,
  • bez dodatkowych warunków – nie musisz otwierać konta w Alior Banku ani kupić ubezpieczenia.

Jak skorzystać z „gwarancji najniższej raty”?

Jeśli przed skorzystaniem z naszej pożyczki albo w dowolnym momencie jej trwania inny bank zaproponuje Ci korzystniejszą ratę, my przebijemy jego ofertę i zapewnimy Ci lepsze warunki. Uzyskasz niższą ratę przy takich samych: kwocie i czasie pożyczki.

Aby Alior Bank zaproponował Ci ratę mniejszą niż w innym banku, wystarczy, że przedstawisz formularz informacyjny z tego banku, potwierdzający warunki wnioskowanej pożyczki.

Zobacz szczegóły najlepszej pożyczki

Kredyty konsolidacyjne kiedy warto skorzystac.

kredyt przez internet
Konsolidacja wszelkich aktualnych kredytów np. kredytów i pożyczek gotówkowych, obciążenia na karcie kredytowej, czy zobowiązań samochodowych w jeden kredyt o dłuższym okresie spłaty z jedną tańszą ratą to jest właśnie kredyt konsolidacyjny.

Konsolidacja kredytów, kiedy warto?

Przeczytaj cały artykuł na ecasa.pl i sprawdź czy warto zaciągnąć pożyczkę konsolidacyjną

Konsolidacja kiedy nalezy skorzystac.

kredyt przez internet
Połączenie wszystkich aktualnych długów np. kredytów i pożyczek gotówkowych, kredytu na karcie kredytowej, czy pożyczek samochodowych w jeden kredyt o dłuższym okresie spłaty z jedną tańszą ratą to jest właśnie kredyt konsolidacyjny.

Konsolidacja kredytów, kiedy warto?

Przeczytaj cały artykuł na ecasa.pl i sprawdź czy warto wziąć kredyt konsolidacyjny

ING Bank Śląski zwiększył maksymalny limit bez zabezpieczenia w ofercie kredytowej dla…

ING Bank Śląski zwiększył maksymalny limit bez zabezpieczenia w ofercie kredytowej dla profesjonalistów. Od 15 grudnia br. klienci mogą skorzystać z podwyższonej kwoty w wysokości do 500 tys. zł.

ING Bank Śląski zaproponował przedstawicielom zawodów zaufania publicznego pożyczkę w kwocie do 500 tys. zł bez zabezpieczenia – do 10 lat kredytowania, z marżą w wysokości 3,5 proc oraz bez prowizji. Środki z udzielonej pożyczki mogą zostać przeznaczone na dowolny cel związany z działalnością firmy, a bank nie wymaga przedstawienia biznes planu ani zaświadczeń z ZUS i US. Skorzystanie z tego produktu jest możliwe po 12 miesiącach prowadzenia działalności gospodarczej. Bank nie pobiera opłaty za rozpatrzenie wniosku oraz za wcześniejszą spłatę kredytu.

 

Przypominamy, że w ramach oferty dla profesjonalistów, klienci mogą również skorzystać z Programu Leasing ING Profesjonalista obejmującego trzy rodzaje leasingu:

Sprzętu medycznego,
Sprzętu IT,
Samochodów osobowych z homologacją osobową i ciężarową oraz samochodów dostawczych o ładowności do 3,5 t, w ramach programu ING Auto.

Maksymalny limit finansowania dla sprzętu medycznego oraz sprzętu IT wynosi łącznie 250 tys. zł, natomiast dla samochodów osobowych oraz dostawczych klient może uzyskać finansowanie do 300 tys. zł. Aby skorzystać z oferty, należy przedstawić fakturę pro forma, wniosek leasingowy oraz umowę spółki (tylko w przypadku spółek osobowych. Finansowanie można uzyskać nawet przy niskim zaangażowaniu kapitału własnego – opłata wstępna wynosi od 5% wartości finansowania.

 

Oferta dla profesjonalistów skierowana jest do przedstawicieli zawodów zaufania publicznego, prowadzących następujące rodzaje działalności:

kancelarie notarialne, adwokackie, komorników sądowych i radców prawnych,
gabinety lekarskie, specjalistyczne praktyki lekarskie, indywidualne i prywatne praktyki lekarskie, praktyki lekarskie specjalistyczne, praktyki grupowe lekarzy rodzinnych, gabinety psychologiczne, gabinety stomatologiczne, praktyki pielęgniarskie i rehabilitacyjne,
przychodnie i kliniki weterynaryjne,
biura biegłego rewidenta, rzeczoznawcy majątkowego i geodezyjne,
biura architektoniczne,
kancelarie podatkowe doradcy podatkowi,
biura rachunkowe księgowi posiadający licencję Ministra Finansów uprawniającą do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych.

Źródło: ING Bank Śląski

Kalkulator kredytu hipotecznego

Getin bank kredyty hipoteczne-kredyt 50 tys


Kalkulator kredytu. Obliczenia dla kredytu w kwocie 13000 zł, czas kredytowania 60 miesięcy



1. Wysokość raty 312.37  PLN


2. Oprocentowanie nominalne 8.66  %



3. Oprocentowanie rzeczywiste 16.60  %


4. Prowizja 6.00  %


5. Opłata administracyjna 0.00  %


6. Ubezpieczenie kredytu 0.18  %


7. Opłata za wcześniejszą spłatę 0.00 %



Sprawdź szczegóły

Search

Categories