pożyczka przez internet
IMIĘ
NAZWISKO
TELEFON
EMAIL
PESEL

Szybka pożyczka a może kredyt w banku? Myślisz, że Twoja historia finansowa nie pozwala na kredyt w banku? My twierdzimy że się mylisz. Najpierw sprawdzimy kredyty w banku, o ile w żadnym banku nie znajdziemy propozycji dla Ciebie zaproponujemy pożyczkę pozabankową. Do 5.000 w czasie 15 minut! Dla kredytobiorców z ograniczoną zdolnością finansową. Również kredyt konsolidacyjny na spłatę zaległych długów bankowych.

Monthly Archives: Październik 2015

Najlepsze karty

Karty kredytowe to wygodne narzędzie płatnicze, jednakże należy mądrze z niego korzystać, by nie wpakować się w znaczne wydatki.

Karta to dobry sposób na opłacanie za zakupy, oprócz tego nierzadko można liczyć na różne gratisy.

Gdzie odnajdziemy najkorzystniejsze karty kredytowe?

Zanim wybierzemy kartę kredytową, należałoby wpierw poznać zasadę jej funkcjonowania, żeby posiadać wiedzę, jak najskuteczniej z niej użytkować, a wpierw – jak dopasować kartę do swoich potrzeb.

Przede wszystkim – nie warto decydować się na kartę, za którą będziemy dużo płacili. Banki nieraz uzależniają wysokość tych opłat, co więcej sposobność zwolnienia z nich, od aktywności płatniczej właściciela karty. Przeważnie banki wyznaczają minimalne limity co do wielkości czy też sumy transakcji kartą w miesiącu, jakich powinno się dokonać, by być zwolnionym z części albo całości opłat za kartę.

W konsekwencji banki zapewniają sobie zysk z opłat od sprzedawców, a sami właściciele kart unikają kosztów. Wybierając kartę, powinno się skierować uwagę na te wymagania i przeanalizować, jakie z nich będziemy w stanie spełnić.


Gdzie najłatwiej dostać kredyt gotówkowy 2016 – porównanie kredytowe


Bezspornie lepiej wybrać wymóg dokonania transakcji za kilkaset złotych niż za parę tysięcy.

Jaką kartę wybrać?

Najlepiej skorzystać z porównywarki kart kredytowych, gdzie będziemy mogli skonfrontować sporo propozycji, zbadać w locie wszystkie wymogi, zestawić okresy bezodsetkowe. Dobre porównanie kart kredytowych znajdziecie na portalu eCasa.pl

News finansowy Kredyt dla studenta

Kredyt dla 18 latkaCzy młody 20-letni człowiek może zrealizować swoje plany dzięki kredytowi? Oczywiście, jednak nie każdy bank chętnie udzieli kredytu tak młodej osobie. W którym banku osoby w młodym wieku maja największe szanse na kredyt? Getin Bank ma w swojej ofercie pożyczkę dla wszystkich osób, które nie posiadają w tym banku żadnego produktu. Każda pełnoletnia osoba może […]


Dobra lokata 12000 zł na jedenaście miesięcy. Ranking z dnia środa, 28 października 2015r.
Rynek lokat bankowych w ostatnich miesiącach jest bardzo zmienny, dlatego podejmując decyzję o wyborze lokaty warto skorzystać z naszych narzędzi, umożliwiających porównanie lokat poszczególnych banków bez konieczności wychodzenia z domu. Nasze narzędzia umożliwiają również założenie lokaty w bardzo łatwy sposób zupełnie przez Internet. Obok każdej propozycji jest link do doradcy wytypowanego banku. Wystarczy wypełnić krótki […]

Kredyt 14400 zł na dowód, porównanie kredytów


Podana rata została wyliczona dla pożyczki w wysokości 14400 zł przy założeniu minimalnej marży banku. W celu osiągnięcia dużej rzetelności i porównywalności propozycji porównywarka kredytów podaje oprocentowanie definiowane w oparciu o stałą marżę (dochód banku) oraz bieżącą, rynkową stawkę WIBOR. Może to powodować małe różnice w wielkości rat wymienianych w danym momencie przez bank oraz […]

eCasa.pl

Ruszyła sprzedaż nowego produktu inwestycyjnego Europa Neutral, przygotowanego przez To…

Opony zimowe nokian wr a3

Ruszyła sprzedaż nowego produktu inwestycyjnego Europa Neutral, przygotowanego przez Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie Europa S.A. we współpracy z Trigon Towarzystwem Funduszy Inwestycyjnych S.A. To oferta dla inwestorów, którzy oczekują potencjalnych zysków przy relatywnie małym zaangażowaniu finansowym. Celem jest wzrost wartości aktywów dzięki wykorzystaniu unikalnych strategii inwestycyjnych na rynku akcji.

Europa Neutral ma charakter indywidualnego ubezpieczenia na życie z Ubezpieczeniowym Funduszem Kapitałowym i jest propozycją dla szerokiego grona inwestorów, zarówno dla osób chcących zdywersyfikować swój portfel inwestycyjny, jak i początkujących graczy rynku akcji. Ubezpieczenie umożliwia uzyskanie potencjalnie wyższych zysków niż na lokacie bankowej przy relatywnie niskim zaangażowaniu finansowym. Inwestycję można rozpocząć już od 10 tys. zł.

Fundusz łączy trzy niezależne od siebie strategie,umożliwiające inwestorowi wypracowanie potencjalnych zysków w każdych warunkach rynkowych, zarówno w trakcie występowania trendów wzrostowych, jak i spadkowych. Bazują one na różnych segmentach rynku akcji, wykorzystując zróżnicowane narzędzia wspomagające podejmowanie decyzji inwestycyjnych. Zadaniem funduszu jest wypracowanie dodatnich stóp zwrotu poprzez selekcję najlepszych i najgorszych akcji wśród przedsiębiorstw cieszących się największym zaufaniem wśród inwestorów, charakteryzujących się jednocześnie ustabilizowanym kursem akcji i dobrą pozycją finansową, a także najciekawszych spółek z segmentu małych i średnich przedsiębiorstw. Portfel akcyjny zabezpieczony jest przed ryzykiem niekorzystnej koniunktury poprzez pozycje w instrumentach pochodnych i krótką sprzedaż.

 

Europa Neutral to unikalna oferta inwestycyjna. Strategie rynkowe wykorzystywane w produkcie zostały zaczerpnięte z elitarnego, przeznaczonego dla zamożnych klientów funduszu Trigon Quantum Absolute Return FIZ, który od początku działalności (09.2012r. wypracował 32 proc. stopy zwrotu netto (stan na 30.06.2014 r. Obecnie strategia jest dostępna dla szerokiego grona inwestorów w ramach funduszu Trigon Quantum Neutral FIZ w produkcie Europa Neutral. Funduszem zarządza czteroosobowy zespół z ekspertyzą w różnych segmentach rynku akcji. Fundusz operuje wyłącznie w obszarach, w których zespół zarządzający posiada znaczące i potwierdzone wieloletnim doświadczeniem kompetencje.

 

Umowa ubezpieczenia, opracowanego przez TU na Życie Europa S.A produktu Europa Neutral., zawierana jest na czas nieokreślony. Rekomendowany minimalny okres inwestycji wynosi 5 lat.Przez cały czas trwania umowy inwestor objęty jest ochroną ubezpieczeniową na wypadek śmierci. Produkt Europa Neutral jest dostępny w placówkach przedstawicieli ubezpieczyciela, m.in. w Kancelarii Finansowej B&G, Kancelaria Finansowa Robert Łukasz, Polskie Doradztwo Finansowe.

Opony zimowe nokian 195/65r15

Polska Agencja Prasowa jak po każdym zakończonym kwartale opublikowała wyniki sprzedaży gł…

kalkulator hipoteczny pko
Polska Agencja Prasowa jak po każdym zakończonym kwartale opublikowała wyniki sprzedaży głównych giełdowych spółek deweloperskich o profilu mieszkaniowym. Tym razem obok wyników kwartalnych jest też okazja do podsumowania półrocznych osiągnięć branżowych tuzów.

Tradycyjnie PAP wytypowała dziesiątkę głównych deweloperów mieszkaniowych notowanych na GPW. Do zestawienia awansował zaledwie dwa tygodnie po giełdowym debiucie cieszyński deweloper Atal, którego wyniki sprzedażowe okazały się jednymi z najlepszych.

 

Analizując zarówno kwartalne jak i półroczne statystyki sprzedażowe krajowej czołówki deweloperki mieszkaniowej, należy pamiętać o tym, że są one zestawiane z wynikami roku 2014, a więc rekordowego pod względem sprzedaży mieszkań z pierwszej ręki od zakończenia boomu z lat 2007/2008 – tłumaczy Jarosław Jędrzyński, analityk portalu RynekPierwotny.pl.

 

Wyniki II kwartału, czyli czapki z głów

Prezentowane spółki w drugim kwartale bieżącego roku sprzedały w sumie 3763 lokale, czyli grubo o połowę więcej niż w analogicznym okresie 2014 roku. Co istotne, cała dziesiątka zanotowała progres w stosunku do drugiego kwartału ubiegłego roku. Absolutnym liderem poprawy statystyk okazał się Vantage Development, który w omawianym okresie sprzedał prawie 6 razy więcej mieszkań niż rok temu. Podwojonym wynikiem kwartalnym pochwaliły się natomiast Atal i Budimex Nieruchomości. Z kolei Polnord poprawił sprzedaż z zeszłorocznego drugiego kwartału o ponad połowę.

 

Doskonały rezultat pierwszego półrocza

Bardzo dobry sprzedażowo drugi kwartał bieżącego roku wpłynął na doskonałe wyniki całego pierwszego półrocza. Aż siedem spółek pokazało co najmniej dwucyfrowy procentowo progres sprzedaży okresu pierwszych sześciu miesięcy br. licząc rok do roku. Tego typu sytuacja w pełni odpowiada pojęciu sprzedażowej prosperity największych krajowych spółek deweloperskich o profilu mieszkaniowym – tłumaczy analityki portalu RynekPierwotny.pl.

 

Dziesiątka branżowych tuzów zakontraktowała w okresie styczeń-czerwiec 2015 roku aż 6742 lokale, czyli prawie dokładnie o jedną trzecią więcej niż w analogicznym okresie ubiegłego roku. Biorąc pod uwagę fakt, że cały rok 2014 był rekordowy pod względem wolumenu sprzedanych mieszkań deweloperskich, wynik pierwszego półrocza tego roku musi budzić prawdziwy respekt.

 

Liderem dynamiki wzrostu sprzedaży, z półrocznym trzyipółkrotnym progresem rdr, okazał się ponownie Vantage Development. Z kolei Budimex Nieruchomości w omawianym okresie prawie podwoił sprzedaż budowanych przez siebie lokali. Dwucyfrową poprawę zaprezentowały: Atal, Dom Development, JW. Construction, Polnord i Wikana. Ronson Europe sprzedał porównywalną do zeszłorocznej ilość mieszkań, a wyraźny spadek półrocznej sprzedaży zanotował jedynie Marvipol.

 

Taki stan rzeczy potwierdza wciąż bardzo dobrą, a nawet z kwartału na kwartał coraz lepszą kondycję popytowej strony rynku w pierwotnym segmencie rodzimej mieszkaniówki. W kolejnych kwartałach statystyki sprzedażowe stopniowo, w miarę przekazywania zakontraktowanych lokali powinny w sposób zdecydowanie pozytywny przekładać się na wyniki finansowe giełdowych deweloperów, co jest bardzo dobrą wiadomością dla ich akcjonariuszy.

 

Z drugiej strony jednak nie brakuje argumentów stawiających pod znakiem zapytania utrzymanie w kolejnych miesiącach i kwartałach tak wysokiego tempa sprzedaży mieszkań przez firmy deweloperskie.

 

Deweloperom będzie coraz trudniej

Wygląda na to, że nad głowami deweloperów mieszkaniowych zaczynają się powoli zbierać ciemne chmury, za sprawą których wyniki sprzedaży w kolejnych kwartalnych okresach mogą okazać się coraz mniej spektakularne. Nie byłaby to najlepsza perspektywa dla przedsiębiorców budujących mieszkania na sprzedaż, zwłaszcza w sytuacji bardzo mocno rozpędzonej deweloperskiej machiny inwestycyjnej. W efekcie na pierwotnym rynku nieruchomości mieszkaniowych mamy rozpoczętą rekordową ilość nowych inwestycji, a w związku z tym także ponadprzeciętną i wciąż zwyżkującą, pomimo bardzo dobrej sprzedaży, ofertę mieszkań z pierwszej ręki.

 

Dla deweloperów mieszkaniowych do głównych czynników ryzyka zalicza się perspektywę nowelizacji ustawy deweloperskiej z likwidacją otwartych rachunków powierniczych, rozszerzenie programu dopłat Mieszkanie dla młodych na rynek wtórny, czy wreszcie istotnie wcześniejszy od dotychczasowych oczekiwań start cyklu podwyżek stóp procentowych NBP. Wszystko to stanowi mieszankę, która już w średnim terminie może mocno ograniczyć popyt na mieszkania z rynku pierwotnego – ostrzega Jarosław Jędrzyński z portalu RynekPierwotny.pl.

 

Notowania wciąż w martwym punkcie

Niestety sprzedażowa prosperity nowych mieszkań wciąż nie przekłada się, i to pomimo szeregu pozytywnych rekomendacji maklerskich, na większe zainteresowanie kupnem akcji deweloperów giełdowych. Jest to już od lat dość mocno utrwalony stan, jednak na tyle ciekawy, że wart odnotowania. Innymi słowy, inwestorzy z rynku nieruchomości na potęgę kupują nowe mieszkania, natomiast inwestorzy giełdowi ignorując ten fakt do kupowania akcji deweloperów raczej się nie palą.

 

W związku z tym branżowy indeks WIG-deweloperzy od początku br. praktycznie pozostał na zero. Z kolei z zaprezentowanych powyżej spółek deweloperskich tylko trzy – Dom Development, JWCH oraz Polnord odnotowały wyraźniejsze zwyżki w granicach 20-40 proc. Pozostałe uległy kosmetycznej przecenie z wyjątkiem Wikany, której akcje spadły o prawie połowę.

 

Jarosław Jędrzyński – RynekPierwotny.pl

http://kalkulatory-kredytowe.com.pl

Kalkulator hipoteczny pko

Kredyty – jak wybrać? Kalkulator kredytowy millenium

Sztandarowe produkty bankowe z segmentu kredytów, to: kredyt mieszkaniowy, który służy do finansowania zakupu czy też budowy przeróżnego rodzaju nieruchomości; pożyczka dla firm, dzięki której przedsiębiorcy mogą rozwijać swoje przedsięwzięcia i wzmacniać płynność finansową; kredyt gotówkowy, dzięki któremu można w awaryjnych sprawach podreperować domowy budżet.


Kredyt gotówkowy, jakie wybrać raty?


Wybierz kredyt na miarę Kalkulator zdolności kredytowej


Raty stałe to najpopularniejszy system spłaty stosowany przez banki.
Raty stałe nie są jednak takie stałe jak mówi nazwa. Teoretycznie są, jednakże tylko pod warunkiem stałości oprocentowania. Tymczasem oprocentowanie kredytów, modyfikuje się wraz ze zmianami stóp rynkowych (w przypadku kredytów w złotych to WIBOR).

Search

Categories