pożyczka przez internet
IMIĘ
NAZWISKO
TELEFON
EMAIL
PESEL

Pożyczka w firmie pozabankowej czy kredyt w instytucji bankowej? Zakładasz, że Twoja historia kredytowa nie pozwala na kredyt w instytucji bankowej? My jesteśmy prawie pewni że się mylisz. Po pierwsze sprawdzimy kredyty w banku, jeśli w żadnym banku nie znajdziemy produktu dla Ciebie zaproponujemy pozabankową pożyczkę. Do 5.000 w ciągu 30 minut! Dla kredytobiorców z ograniczoną zdolnością kredytową. Również kredyt konsolidacyjny na spłatę spóźnionych wierzytelności bankowych.

Monthly Archives: Luty 2016

Oddział Banku Spółdzielczego w Szczyrzycu został wyróżniony w trzeciej edycji konkursu Naj…

Kalkulator kredytów gotówkowych Oddział Banku Spółdzielczego w Szczyrzycu został wyróżniony w trzeciej edycji konkursu Najpiękniejszy Bank Spółdzielczy 2013, organizowanego przez Instytut Nowoczesnego Biznesu.

 
Kapituła Konkursu Najpiękniejszy Bank Spółdzielczy 2013 postanowiła wyróżnić placówkę – Oddział w Szczyrzycu w dwóch kategoriach:

1. Najpiękniejszy Budynek Placówki Banku Spółdzielczego

2. Najpiękniejsze Wnętrze Placówki Banku Spółdzielczego.

Uroczyste otwarcie oddziału w Szczyrzycu odbyło się 30 lipca 2013 roku. Jest to już 26-ta placówka na terenie powiatu limanowskiego, a 31-sza w całej Małopolsce. Otwarcie kolejnej placówki stanowi element strategii podnoszenia dostępności usług dla naszych klientów, jest również kolejnym krokiem w prezentacji nowoczesnego oblicza banku ze 136-letnią tradycją.
Nowy oddział mieści się w nowoczesnym, wielofunkcyjnym obiekcie usytuowanym w centrum Szczyrzyca. Nowatorska, odważna aranżacja wnętrza nie pozostawia obojętnym nikogo z odwiedzających. Projektanci dołożyli wszelkich starań, by placówka kojarzyła się z wartościami bliskimi bankowi – z przywiązaniem do tradycji oraz twórczym z niej korzystaniem dla osiągania celów osadzonych w przyszłości.

Kalkulator mini ratki

|

Szybki kredyt gotówkowy

Tani kredyt gotówkowy- 33000 zł

Pożyczka Ekspresowa

  • Oprocentowanie niominalne 10%
  • Oprocentowanie rzeczywiste 13%
  • Pieniądze w jeden dzień
  • Bez ubezpieczenia
  • Sprawdź szczegóły

Porównanie przeprowadzone dzięki współpracy z serwisem eCasa.pl

Wiadomości polityczne z polski

Codzienna nowa porcja informacji z dziedziny finansów. Porównania, zestawienia opinie o produktach, oferty promocyjne.

Czy banki oszukują klientów?

Bank to instytucja zaufania publicznego, tak przynajmniej mówi teoria. A jak jest w rzeczywistości? Banki prowadzą działalność gospodarczą polegającą na podejmowaniu depozytów, dostarczaniu kredytów oraz wykonywaniu innych czynności ustalonych w ustawie Prawo Bankowe. Działalność prowadzona przez banki ma na celu zarabianie pieniędzy, a czy to nie jest przeciwstawne z rolą społeczno gospodarczą?
Źródło: http://ecasa.pl/czy-banki-oszukuja-klientow-forum.html/

Czy warto oszczędzać

Pomimo niskich stóp procentowych Polacy oszczędzają. Według komunikatu Fundacji Kronenberga w ciągu poprzednich 8 lat aż podwójnie wzrosła ilość lokat otwieranych przez Polaków. Bilans pokazuje również, że aż 70% Polaków twierdzi, że oszczędzać warto. Niestety aby oszczędzanie przyniosło wymierne wyniki należy robić to systematycznie a z tym jest różnie.
Źródło: http://ecasa.pl/czy-warto-oszczedzac.html/

Kalkulator pożyczkowy Provident – ile kosztuje pożyczka

Pakiet z dostawą do domu

Kwota pożyczki jest dostarczana w gotówce do Użytkownika


Spłata pożyczki jest dokonywana w gotówce w czasie wizyt Doradcy Klienta

Niezmienna wielkość rat i kosztów pożyczki
Alternatywa skorzystania z Okresowej Przerwy w Spłacie polegającego na odroczeniu terminu spłaty raty wynikającej z pierwotnego harmonogramu w wymiarze 1 raty bez podania przyczyny

Korzystniejsza pożyczka z przelewem na rachunek

Koszt pożyczki przelewanej na rachunek bankowy jest o wiele niższy aniżeli pozyczki z dostawą do domu.

Sprawdź ile wyniesie pożyczka w Providencie: Kalkulator kredytowy Provident

Bank Pocztowy rozpoczął promocję kredytów gotówkowych dla pracowników…

Kredyt kalkulatory Bank Pocztowy rozpoczął promocję kredytów gotówkowych dla pracowników służby zdrowia i farmaceutów.

Oprocentowanie promocyjnego kredytu wynosi 12,49%, prowizja za udzielenie to 1% oraz ubezpieczenie w pakiecie (19 zł miesięcznie. Przy kredycie w wysokości do 15 000 zł nie jest wymagana zgoda współmałżonka, do 17-krotności wynagrodzenia brutto Bank nie wymaga poręczyciela. Maksymalna kwota kredytu może wynieść 150 000 zł. Okres kredytowania to nawet 150 miesięcy. Promocja trwa do 31 października br.
 
– Oferta została skierowana do szeroko pojętej służby zdrowia i farmaceutów, czyli osób zatrudnionych w publicznych i niepublicznych szpitalach, ośrodkach zdrowia, aptekach, jak też prowadzących własną działalność gospodarczą czy wykonujących wolny zawód. Przeznaczenie kredytu jest dowolne, może to być zarówno sfinansowanie wakacji, remont mieszkania, czy konsolidacja dotychczasowych zobowiązań w innych bankach  – mówi Agnieszka Wajler, główny specjalista linii biznesowej kredytów konsumpcyjnych.
 
O promocyjny kredyt można wystąpić we wszystkich Placówkach Banku, sieci Poczty Polskiej oraz za pośrednictwem Call Center.
 
Bank Pocztowy oferuje kredyty gotówkowe, kredyty mieszkaniowe, kredyty mieszkaniowe z dopłatami w ramach programu Rodzina na swoim, pożyczkę hipoteczną jak również kredyt konsolidacyjny.

Źródło: Bank Pocztowy

Najlepsza lokata 15000 zł na dziewięć miesięcy. Porównanie z dnia sobota, 31 października 2015r.

Pożyczka z którą świat nabiera kolorów.

pożyczki prywatne

Banki coraz bardziej zaostrzają warunki, jakie trzeba zrealizować aby zdobyć kredyt. Podobnie i firmy pożyczkowe, w których jeszcze parę miesięcy temu można było spokojnie osiągnąć pożyczkę, bardziej zaostrzają ocenę klienta pod względem zdolności kredytowej.

Jednak wraz z zaostrzeniem badania zdolności kredytowej przez banki, na popularności zyskują pożyczki prywatne. Coraz więcej osób szuka właśnie tego względnie nowego wytworu na naszym rynku pożyczkowym.

Ogloszenia pozyczki prywatne

Gdzie pożyczysz prywatnie? Wypróbuj pożyczki prywatne na http://tablica.ecasa.pl

Kredyt na oświadczenie

kredyt bez zdolności
Zdolność finansowa to podstawowy warunek dostania pożyczki w banku. Bank szacuje ją na bazie informacji o naszych zarobkach i danych o posiadanych zobowiązaniach finansowych zawartych w BIK. Na przesłance zwłaszcza tych dwóch parametrów szacuje naszą zdolność kredytową i stwierdza, czy powinno się pożyczyć nam pieniądze.

Co ma jednakże zrobić klient, który potrzebuje gotówki, ale nie posiada należytej zdolności kredytowej?
Rozwiązań jest kilka, przeczytaj cały artykuł …
http://ecasa.pl/kredyt-na-oswiadczenie-bez-badania-zdolnosci-kredytowej.html/

Search

Categories