pożyczka przez internet
IMIĘ
NAZWISKO
TELEFON
EMAIL
PESEL

Szybka pożyczka czy kredyt w banku? Wydaje Ci się, że Twoja historia finansowa nie pozwala na kredyt w banku? My myślimy że się mylisz. Najpierw sprawdzimy pożyczki w banku, o ile w żadnym banku nie znajdziemy produktu dla Ciebie zaproponujemy pożyczkę w parabanku. Do 5.000 w ciągu 10 minut! Dla kredytobiorców z ograniczoną zdolnością kredytową. Także kredyt konsolidacyjny na spłatę spóźnionych długów bankowych.

Monthly Archives: Październik 2016

Obroty kantorów internetowych w Polsce w 2014 r. wyniosły ok 25 mld zł – szacują eksperci…

Kredyty ogłoszenia Obroty kantorów internetowych w Polsce w 2014 r. wyniosły ok 25 mld zł – szacują eksperci z Currency One. W tym roku liczba ta może zwiększyć się o ok. 30 proc. Z roku na rok internetowe platformy zabierają klientów bankom i stacjonarnym placówkom. Wygrywają niskimi spreadami i szybkimi transakcjami do banków.

Currency One, właściciel InternetowyKantor.pl i Walutomat, podał obroty swoich platform w 2014 r. Stanowią one w sumie ponad 10,4 mld zł, czyli ponad 40 proc. całego rynku wymiany walut online w Polsce w zeszłym roku.
 
- Szacujemy, że w 2015 roku Polacy wymienią w sieci ponad 30 mld zł – mówi Łukasz Olek z zarządu Currency One. – Branża z roku na rok notuje stały wzrost. Siłą napędową jest biznes i osoby spłacające kredyty walutowe. Zwłaszcza przy rosnących kursach walut, ludzie poszukują oszczędności, a spready w sieci są minimalne.

Ciekawie przedstawiają się dane NBP na temat kantorów stacjonarnych, które wymieniły walutę w 2013 r. na kwotę 156 mld zł. W pierwszym półroczu zeszłego roku było to 70 mld zł. Za wcześnie by mówić o tendencji spadkowej, ale niewątpliwie kantory internetowe ugryzły spory kawałek tortu stacjonarnym placówkom.
 
W Walutomacie, pierwszej w Polsce platformie wymiany walut między użytkownikami wymieniono w zeszłym roku 6,2 mld zł, co stanowi wzrost o 24 proc. w stosunku do poprzedniego roku (5 mld zł. Także w internetowyKantor.pl obroty zwiększyły się o 31 proc. i wyniosły w zeszłym roku 4,2 mld zł. Liczba klientów obu tych serwisów sięga już prawie 300 tys.
Czego oprócz wzrostu obrotów można spodziewać się na rynku e-kantorów w 2015 r.? – Obecnie w Internecie funkcjonuje ok. 50 kantorów, większość z nich przy niskich marżach w branży nie może sobie pozwolić na inwestycje i dynamiczny rozwój. Przewidujemy, że odbędą się konsolidacje na rynku -mówi Łukasz Olek z Currency One.
 
Ciekawym kierunkiem obranym w tym roku jest także rozwój międzynarodowy. Wprowadzany już przez polskie e-kantory, choćby na przykładzie Valutomatu, uruchomionego przez Currency One w Czechach. Na razie jest on niezależną swoistą giełdą walut, ale w przyszłości może umożliwić płatności między klientami polskimi i czeskimi, co będzie dużą wartością dla klientów biznesowych.

Szacunkowe obroty e-kantorów w mld zł
 

0,6
 

3,2
 

9,9
 

20
 

25
 

33*
 

rok
 

2010
 

2011
 

2012
 

2013
 

2014
 

2015*
 

*prognoza
 
Źródło: Currency One SA

Gdzie najłatwiej dostać kredyt samochodowy – samochód na kredy

Kredyt samochodowy na auto używane – co oferują banki

Chcąc posiadać samochód sportowy najczęściej musimy głębiej sięgnąć do kieszeni. Ceny nowych aut zazwyczaj przewyższają możliwości finansowe normalnej rodziny. Co można więc uczynić w takiej sytuacji? Niestety trzeba zdecydować się na zaciągniecie kredytu bankowego. W chwili obecnej banki posiadają szeroką ofertę dla przyszłych posiadaczy aut.


Sklep motoryzacyjny -tanie tarcze hamulcowe


Wystarczy dowolny kanał tematyczny, aby znaleźć interesującą ofertę kredytową. niestety trzeba liczyć się z kosztami takiego rozwiązania, jest to jednak cena za spełnienie marzeń całej rodziny własnym samochodzie.

Porównanie pożyczek samochodowych znajdziesz na http://ecasa.pl/porownanie-kredytow-kredyty-samochodowe/

ING Bank Śląski, kolejny raz, dołączy do akcji WWF – Godzina dla Ziemi. W tegorocznej edyc…

Pożyczki ogłoszenia ING Bank Śląski, kolejny raz, dołączy do akcji WWF – Godzina dla Ziemi. W tegorocznej edycji, 23 marca br., w godzinach 20.30 – 21.30, zgasną iluminacje w wybranych budynkach banku w całym kraju.

Godzina dla Ziemi WWF, to międzynarodowa akcja społeczna zainicjowana przez ekologiczną organizację WWF w 2007 roku. Symboliczne zgaszenie światła, w konkretnym momencie, przez miliony ludzi na całym świecie, jest sposobem na zwiększanie świadomości ekologicznej a także gestem jedności i poparcia dla działań ograniczających degradację planety Ziemi.
Do akcji może przyłączyć się każdy człowiek, firma, państwo i organizacja na całym świecie. Według WWF, w 2012 roku w ramach Godziny dla Ziemi WWF światła zgasiły setki milionów ludzi z ponad 5 000 miast, w 150 krajach na świecie. W Polsce do akcji oficjalnie przyłączyło się ponad 50 miast i ponad 30 000 osób.
 
Grupa ING, piąty raz z rzędu, przyłącza się do akcji globalnie, jako międzynarodowa instytucja finansowa odpowiedzialna społecznie.
 
Społeczna odpowiedzialność biznesu jest fundamentem działania ING Banku Śląskiego. We wszystkich przedsięwzięciach bank uwzględnia potrzeby interesariuszy, dba o środowisko i potrzeby lokalnych społeczności. Bank znajduje się w składzie giełdowego indeksu spółek odpowiedzialnych społecznie – RESPECT Index od pierwszego notowania, zajmuje I miejsce w Rankingu Odpowiedzialnych Firm 2012 w kategorii bankowość, sektor finansowy i ubezpieczeniowy. ING Bank Śląski, jako jedyna instytucja finansowa, został wyróżniony przez tygodnik POLITYKA Srebrnym Listkiem CSR.

Źródło: ING Bank Śląski

Czy da się spłacić pożyczkę przed czasem określonym w umowie? – Udziela pożyczek …

Jeśli potrzebujesz pożyczki to idealnie trafiłeś. Kredytmd.pl umożliwi Ci w szybki i prosty sposób uzyskać potrzebne Ci pieniądze. Wystarczą jedynie trzy proste kroki, byś mógł dostać dodatkową gotówką.

Szybka pożyczka gotówkowa


Ponad 90% naszych użytkowników odbiera pożyczkę!

Kredytmd.pl – Udziela pożyczek


Pożyczki gotówkowe

Wypełnij wniosek najważniejszy krok, który musisz zrealizować. Możesz to zrobić online dosłownie w parę minut. Nim wypełnisz formularz, zastanów się jaka gotówka jest Ci potrzebna. Minimalna pożyczka wynosi kilkaset złotych, a maksymalna aż kilkadziesiąt tysięcy. Pożyczka jest świadczona na czas od 30 dni do roku.

Ekspresowo i bezproblemowo

Kredytmd.pl pozwala na szybki i bezpieczny sposób, by otrzymać potrzebną gotówkę.

Każdemu użytkownikowi firm pożyczkowych przysługuje prawo do odstąpienia od umowy o udzielenie pożyczki bez tłumaczenia powodów. Taką decyzję powinno się jednak podjąć w czasie 14 dni od chwili podpisania umowy.

Przedłużenie czasu spłaty pożyczki

Każdemu z nas mogą przytrafić się nieoczekiwane sytuacje. Często, niektóre z nich mogą skomplikować czy też nawet uniemożliwić spłatę pożyczki w czasie, który został sprecyzowany w umowie.

W takiej sytuacji możesz rozpocząć proces wydłużenia kredytu nawet o kilka miesięcy.

Search

Categories