pożyczka przez internet
IMIĘ
NAZWISKO
TELEFON
EMAIL
PESEL

Szybka pożyczka czy kredyt w instytucji bankowej? Twierdzisz, że Twoja historia finansowa nie pozwala na kredyt w instytucji bankowej? My jesteśmy prawie pewni że się mylisz. W pierwszej kolejności sprawdzimy kredyty w banku, jeżeli w żadnym banku nie znajdziemy oferty dla Ciebie zaproponujemy pozabankową pożyczkę. Do 5.000 w czasie 15 minut! Dla klientów z obniżoną zdolnością finansową. Również kredyt konsolidacyjny na spłatę spóźnionych długów bankowych.

Karta kredytowa to darmowa pozyczka?

Karty kredytowe w Polsce są bardzo popularne, uwielbiamy je. Pod koniec września 2016 r. posiadaliśmy w kieszeni w sumie 5,8 mln kart kredytowych.

Gratisowa pożyczka

Karta kredytowa to sposób na bezpłatne pożyczki, jednak tylko wtedy, kiedy będziemy wiedzieć o pewnych zasadach związanych z jej użytkowaniem.


Sprawdź Ile kosztują pożyczki


Oddaj cały dług w terminie, unikniesz oprocentowania wyłącznie wtedy, gdy zwrócisz bankowi kredyt w okresie bezodsetkowym. Ten okres wynosi do kilkudziesięciu dni.

Potrzebujesz gotówki? Nie bierz z bankomatu z wykorzystaniem karty kredytowej. Operacje gotówkowe z użyciem karty kredytowej są obciążone prowizją od wypłaty. Na dodatek nie obowiązuje w tym przypadku czas bezodsetkowy.

Search
Categories